Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Zestaw sześciu miseczek
gilding/painted porcelain, w skład zestawu wchodzi 6 mis ( 6 x 22,5 x 22,5 cm)
| Title | Zestaw sześciu miseczek |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Medium | gilding |
| Material, base | painted porcelain |
| Kind | porcelana |
| Dimensions | w skład zestawu wchodzi 6 mis ( 6 x 22,5 x 22,5 cm) |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | punktowe wady, drobne zmatowienia |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczzenie wytwórni, stempel: '407' |
| Other Notes | Zestaw sześciu miseczek wykonany w drugiej połowie XX wieku w Zakładzie Porcelany Stołowej "Lubiana". Prosta forma ze złoceniem na rantach została wzbogacona oznaczeniem z kolumną Zygmunta. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 3175.00 g |
| Maker | ZPS "Lubiana" |
gilding/painted porcelain, w skład zestawu wchodzi 6 mis ( 6 x 22,5 x 22,5 cm)
Zestaw sześciu miseczek
| Title | Zestaw sześciu miseczek |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Medium | gilding |
| Material, base | painted porcelain |
| Kind | porcelana |
| Dimensions | w skład zestawu wchodzi 6 mis ( 6 x 22,5 x 22,5 cm) |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | punktowe wady, drobne zmatowienia |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczzenie wytwórni, stempel: '407' |
| Other Notes | Zestaw sześciu miseczek wykonany w drugiej połowie XX wieku w Zakładzie Porcelany Stołowej "Lubiana". Prosta forma ze złoceniem na rantach została wzbogacona oznaczeniem z kolumną Zygmunta. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 3175.00 g |
| Maker | ZPS "Lubiana" |