Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Lucyna Pijaczewska
Zestaw do napojów
"Barbara" Artistic Glassworks in Polanica Zdroj, soda glass, dyed in mass, w skład zestawu wchodzi dzbanek (33 x 12 x 16 cm)
6 szkalnek (11,5 x 6 x 6 cm)
| Artist | Lucyna Pijaczewska |
|---|---|
| Artist's Life | (b. 1950) |
| Title | Zestaw do napojów |
| Executed on | 1970s-1980s |
| Material, base | soda glass, dyed in mass |
| Kind | szkło |
| Dimensions | w skład zestawu wchodzi dzbanek (33 x 12 x 16 cm); 6 szkalnek (11,5 x 6 x 6 cm) |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | na dzbanku zarysowania, niewielkie obtłuczenia, nieoszlifowane ślady po piszczeli, pojedyncze wady fabryczne na szklankach |
| Style | design |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 2826.0 g |
| Maker | "Barbara" Artistic Glassworks in Polanica Zdroj |
Lucyna Pijaczewska
"Barbara" Artistic Glassworks in Polanica Zdroj, soda glass, dyed in mass, w skład zestawu wchodzi dzbanek (33 x 12 x 16 cm)
6 szkalnek (11,5 x 6 x 6 cm)
Zestaw do napojów
| Artist | Lucyna Pijaczewska |
|---|---|
| Artist's Life | (b. 1950) |
| Title | Zestaw do napojów |
| Executed on | 1970s-1980s |
| Material, base | soda glass, dyed in mass |
| Kind | szkło |
| Dimensions | w skład zestawu wchodzi dzbanek (33 x 12 x 16 cm); 6 szkalnek (11,5 x 6 x 6 cm) |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | na dzbanku zarysowania, niewielkie obtłuczenia, nieoszlifowane ślady po piszczeli, pojedyncze wady fabryczne na szklankach |
| Style | design |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 2826.0 g |
| Maker | "Barbara" Artistic Glassworks in Polanica Zdroj |