Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Stefania Dretler-Flin i Zygmunt Flin
Wazon
glazed ceramic, 27,50 x 10 x 10 cm
| Artist | Stefania Dretler-Flin i Zygmunt Flin |
|---|---|
| Title | Wazon |
| Executed on | 1960s-1970s |
| Material, base | glazed ceramic |
| Kind | szkło |
| Dimensions | 27.5 x 10 x 10 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | siatka spękań, obtłuczenie na wlewie |
| Style | design |
| Signature | monogram łączony odciśnięty w masie: 'FF' |
| Other Notes | Wazon zaprojektowany przez Stefanię Dretler-Flin i Zygmunta Flina w latach 60.-70. XX wieku w Krakowie. Wykonany z ceramiki szkliwionej na jasnobeżowy kolor. Nieregularna forma obiektu charakteryzuje się organicznym kształtem z pofalowanym wlewem. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 704.0 g |
| Maker | Kraków |
Stefania Dretler-Flin i Zygmunt Flin
glazed ceramic, 27,50 x 10 x 10 cm
Wazon
| Artist | Stefania Dretler-Flin i Zygmunt Flin |
|---|---|
| Title | Wazon |
| Executed on | 1960s-1970s |
| Material, base | glazed ceramic |
| Kind | szkło |
| Dimensions | 27.5 x 10 x 10 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | siatka spękań, obtłuczenie na wlewie |
| Style | design |
| Signature | monogram łączony odciśnięty w masie: 'FF' |
| Other Notes | Wazon zaprojektowany przez Stefanię Dretler-Flin i Zygmunta Flina w latach 60.-70. XX wieku w Krakowie. Wykonany z ceramiki szkliwionej na jasnobeżowy kolor. Nieregularna forma obiektu charakteryzuje się organicznym kształtem z pofalowanym wlewem. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 704.0 g |
| Maker | Kraków |