Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Wazon "Magda"
glazed ceramic, 35 x 9,50 x 16,50 cm
| Title | Wazon "Magda" |
|---|---|
| Executed on | lata 60.-70. XX w. |
| Material, base | glazed ceramic |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 35 x 9.5 x 16.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | delikatne zarysowania, pojedyncze wady w masie, zmatowienia na uchwytach |
| Style | design |
| Other Notes | Wazon "Magda" wykonany w Spółdzielni Rzemieślniczej "Reflex" w latach 60.-70. XX wieku. Ceramika szkliwiona na brązowy kolor z beżowymi akcentami w górnej części. Wazon charakteryzuje się lekkością dzięki ażurowym otworom w górnej części. Dynamiczna, smukła sylwetka nadaje obiektowi dekoracyjnego wyrazu. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 803.0 g |
| Maker | Spółdzielnia Rzemieśłnicza "Reflex" |
glazed ceramic, 35 x 9,50 x 16,50 cm
Wazon "Magda"
| Title | Wazon "Magda" |
|---|---|
| Executed on | lata 60.-70. XX w. |
| Material, base | glazed ceramic |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 35 x 9.5 x 16.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | delikatne zarysowania, pojedyncze wady w masie, zmatowienia na uchwytach |
| Style | design |
| Other Notes | Wazon "Magda" wykonany w Spółdzielni Rzemieślniczej "Reflex" w latach 60.-70. XX wieku. Ceramika szkliwiona na brązowy kolor z beżowymi akcentami w górnej części. Wazon charakteryzuje się lekkością dzięki ażurowym otworom w górnej części. Dynamiczna, smukła sylwetka nadaje obiektowi dekoracyjnego wyrazu. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 803.0 g |
| Maker | Spółdzielnia Rzemieśłnicza "Reflex" |