Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Wazon, fason "N006"
Ceramic Factory in Mirostowice Dolne, coating/porcelite, 20 x 9 x 10 cm
| Title | Wazon, fason "N006" |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Medium | coating |
| Material, base | porcelite |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 20 x 9 x 10 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | pojedynczy ubytek w malaturze, drobne przetarcia, zarysowania, przebarwienie na dnie |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Wazon wyprodukowany w latach 60. wieku. Mirostowickich Zakładach Ceramicznych w Mirostowicach Dolnych. Fason "N006" charakteryzuje się formą rozszerzającą się ku górze. Pokryty czarnym, połyskującym szkliwieniem z pozostawieniem białego rantu. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Poland |
| Net Weight | weight: 450.0 g |
| Maker | Ceramic Factory in Mirostowice Dolne |
Ceramic Factory in Mirostowice Dolne, coating/porcelite, 20 x 9 x 10 cm
Wazon, fason "N006"
| Title | Wazon, fason "N006" |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Medium | coating |
| Material, base | porcelite |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 20 x 9 x 10 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | pojedynczy ubytek w malaturze, drobne przetarcia, zarysowania, przebarwienie na dnie |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Wazon wyprodukowany w latach 60. wieku. Mirostowickich Zakładach Ceramicznych w Mirostowicach Dolnych. Fason "N006" charakteryzuje się formą rozszerzającą się ku górze. Pokryty czarnym, połyskującym szkliwieniem z pozostawieniem białego rantu. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Poland |
| Net Weight | weight: 450.0 g |
| Maker | Ceramic Factory in Mirostowice Dolne |