Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Wazon
soda glass, dyed in mass, 29,50 x 11 x 14 cm
| Title | Wazon |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | soda glass, dyed in mass |
| Kind | szkło |
| Dimensions | 29.5 x 11 x 14 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | drobne zarysowania |
| Style | design |
| Other Notes | Wazon wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na intensywny czerwony kolor. Masywna forma naczynia została wzbogacona o uchwyt wtopiony w masę szklaną. Zastosowane szkło typu antico z licznymi pęcherzykami powietrza pełni funkcję dekoracyjną, nadając całości wyrazisty, artystyczny charakter. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 1201.0 g |
soda glass, dyed in mass, 29,50 x 11 x 14 cm
Wazon
| Title | Wazon |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | soda glass, dyed in mass |
| Kind | szkło |
| Dimensions | 29.5 x 11 x 14 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | drobne zarysowania |
| Style | design |
| Other Notes | Wazon wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na intensywny czerwony kolor. Masywna forma naczynia została wzbogacona o uchwyt wtopiony w masę szklaną. Zastosowane szkło typu antico z licznymi pęcherzykami powietrza pełni funkcję dekoracyjną, nadając całości wyrazisty, artystyczny charakter. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 1201.0 g |