Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Wazon
"Tulowice" Porcelite Tableware Factory in Tulowice, porcelite, 12 x 6,50 x 6,50 cm
| Title | Wazon |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | porcelite |
| Kind | porcelana |
| Dimensions | 12 x 6.5 x 6.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | delikatne zabrudzenia |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Wazon wyprodukowany przez Zakłady Porcelitu Stołowego "Tułowice" w drugiej poł. XX wieku. Prosta forma z lekkim zawężeniem w górnej części została udekorowana pomarańczowym szkliwem metalicznym oraz kropelkami z połyskującego szkliwa, tworzące fakturowy wzór. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 108.0 g |
| Maker | "Tulowice" Porcelite Tableware Factory in Tulowice |
"Tulowice" Porcelite Tableware Factory in Tulowice, porcelite, 12 x 6,50 x 6,50 cm
Wazon
| Title | Wazon |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | porcelite |
| Kind | porcelana |
| Dimensions | 12 x 6.5 x 6.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | delikatne zabrudzenia |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Wazon wyprodukowany przez Zakłady Porcelitu Stołowego "Tułowice" w drugiej poł. XX wieku. Prosta forma z lekkim zawężeniem w górnej części została udekorowana pomarańczowym szkliwem metalicznym oraz kropelkami z połyskującego szkliwa, tworzące fakturowy wzór. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 108.0 g |
| Maker | "Tulowice" Porcelite Tableware Factory in Tulowice |