Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Wazon
soda glass, dyed in mass, 22 x 10,50 x 10,50 cm
| Title | Wazon |
|---|---|
| Executed on | 1970s-1980s |
| Material, base | soda glass, dyed in mass |
| Kind | szkło |
| Dimensions | 22 x 10.5 x 10.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | miejscowe przetarcia, zarysowania wewnątrz czarna wada szkła |
| Style | design |
| Other Notes | Wazon pochodzący z lat 70.-80. XX wieku, wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na zielony kolor z niebieskim akcentem przy rancie. Forma wazonu jest prosta, lekko zwężająca się ku górze. Nośnikiem dekoracyjności jest barwa szkła, tworząca subtelne, gradientowe przejścia kolorystyczne. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 1017.0 g |
soda glass, dyed in mass, 22 x 10,50 x 10,50 cm
Wazon
| Title | Wazon |
|---|---|
| Executed on | 1970s-1980s |
| Material, base | soda glass, dyed in mass |
| Kind | szkło |
| Dimensions | 22 x 10.5 x 10.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | miejscowe przetarcia, zarysowania wewnątrz czarna wada szkła |
| Style | design |
| Other Notes | Wazon pochodzący z lat 70.-80. XX wieku, wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na zielony kolor z niebieskim akcentem przy rancie. Forma wazonu jest prosta, lekko zwężająca się ku górze. Nośnikiem dekoracyjności jest barwa szkła, tworząca subtelne, gradientowe przejścia kolorystyczne. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 1017.0 g |