Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Elżbieta Piwek-Białoborska
Patera dekoracyjna
"Wloclawek" Faience Factory in Wloclawek, faience painted underglaze, 3 x 36,50 x 36,50 cm
| Artist | Elżbieta Piwek-Białoborska |
|---|---|
| Artist's Life | (1922 - 1989) |
| Title | Patera dekoracyjna |
| Executed on | 1950s |
| Material, base | faience painted underglaze |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 3 x 36.5 x 36.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | przetarcia i zarysowania na lustrze, siatka spękań, przebarwienia, pojedyncze wady w masie, obtłuczenia na rancie |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Patera dekoracyjna zaprojektowana przez Elżbietę Piwek-Białoborską (1922-1989) w Zakładach Fajansu "Włocławek". Patera charakteryzuje się abstrakcyjnym wzorem w morskim kolorze z dodatkiem czarnych konturów. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Poland |
| Net Weight | weight: 1366.0 g |
| Maker | "Wloclawek" Faience Factory in Wloclawek |
Elżbieta Piwek-Białoborska
"Wloclawek" Faience Factory in Wloclawek, faience painted underglaze, 3 x 36,50 x 36,50 cm
Patera dekoracyjna
| Artist | Elżbieta Piwek-Białoborska |
|---|---|
| Artist's Life | (1922 - 1989) |
| Title | Patera dekoracyjna |
| Executed on | 1950s |
| Material, base | faience painted underglaze |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 3 x 36.5 x 36.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | przetarcia i zarysowania na lustrze, siatka spękań, przebarwienia, pojedyncze wady w masie, obtłuczenia na rancie |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Patera dekoracyjna zaprojektowana przez Elżbietę Piwek-Białoborską (1922-1989) w Zakładach Fajansu "Włocławek". Patera charakteryzuje się abstrakcyjnym wzorem w morskim kolorze z dodatkiem czarnych konturów. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Poland |
| Net Weight | weight: 1366.0 g |
| Maker | "Wloclawek" Faience Factory in Wloclawek |