Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Patera dekoracyjna
The 'Kamionka' Cooperative in Lysa Góra, glazed ceramic, 5 x 33 x 33 cm
| Title | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Material, base | glazed ceramic |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 5 x 33 x 33 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | siatka spękań na lustrze, zarysowania na lustrze, pojedyncza wada w szkliwie |
| Style | design |
| Other Notes | Patera dekoracyjna wykonana w Spółdzielni "Kamionka" w Łysej Górze w latach 60. XX wieku. Patera zdobiona jest zielonym szkliwem, tworzącym na lustrze abstrakcyjny, promienisty wzór charakterystyczny dla wyrobów tej spółdzielni. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 1432.0 g |
| Maker | The 'Kamionka' Cooperative in Lysa Góra |
The 'Kamionka' Cooperative in Lysa Góra, glazed ceramic, 5 x 33 x 33 cm
Patera dekoracyjna
| Title | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Material, base | glazed ceramic |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 5 x 33 x 33 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | siatka spękań na lustrze, zarysowania na lustrze, pojedyncza wada w szkliwie |
| Style | design |
| Other Notes | Patera dekoracyjna wykonana w Spółdzielni "Kamionka" w Łysej Górze w latach 60. XX wieku. Patera zdobiona jest zielonym szkliwem, tworzącym na lustrze abstrakcyjny, promienisty wzór charakterystyczny dla wyrobów tej spółdzielni. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 1432.0 g |
| Maker | The 'Kamionka' Cooperative in Lysa Góra |