Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Patera dekoracyjna
The 'Kamionka' Cooperative in Lysa Góra, glazed ceramic, 4,50 x 29 x 29 cm
| Title | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Material, base | glazed ceramic |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 4.5 x 29 x 29 cm. diameter:29 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zarysowania na lustrze, odprysk na rancie |
| Style | design |
| Other Notes | Patera dekoracyjna wykonana w Spółdzielni "Kamionka" w Łysej Górze. Utrzymana w ciemnobrązowej kolorystyce, szkliwionej w sposób tworzący promienisty wzór, charakterystyczny dla wyrobów tej spółdzielni. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 1036.0 g |
| Maker | The 'Kamionka' Cooperative in Lysa Góra |
The 'Kamionka' Cooperative in Lysa Góra, glazed ceramic, 4,50 x 29 x 29 cm
Patera dekoracyjna
| Title | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Material, base | glazed ceramic |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 4.5 x 29 x 29 cm. diameter:29 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zarysowania na lustrze, odprysk na rancie |
| Style | design |
| Other Notes | Patera dekoracyjna wykonana w Spółdzielni "Kamionka" w Łysej Górze. Utrzymana w ciemnobrązowej kolorystyce, szkliwionej w sposób tworzący promienisty wzór, charakterystyczny dla wyrobów tej spółdzielni. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 1036.0 g |
| Maker | The 'Kamionka' Cooperative in Lysa Góra |