Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Patera dekoracyjna
"Karolina" Porcelain Tableware Factory in Jaworzyna Slaska, shower spray, underglazed painted faience/porcelaine, 5 x 13,50 x 23,50 cm
| Title | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Medium | shower spray, underglazed painted faience |
| Material, base | porcelaine |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 5 x 13.5 x 23.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | delikatne zarysowania malatury, niewielkie pęknięcie na rance |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Patera dekoracyjna wykonana w Zakładach Porcelany Stołowej "Karolina" w Jaworzynie Śląskiej w latach 60. XX wieku. Charakteryzuje się podłużną, nieregularną formą. Dekorowana natryskowo na bordowy kolor z prostą dekoracją wybieraną. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Poland |
| Net Weight | weight: 328.00 g |
| Maker | "Karolina" Porcelain Tableware Factory in Jaworzyna Slaska |
"Karolina" Porcelain Tableware Factory in Jaworzyna Slaska, shower spray, underglazed painted faience/porcelaine, 5 x 13,50 x 23,50 cm
Patera dekoracyjna
| Title | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Medium | shower spray, underglazed painted faience |
| Material, base | porcelaine |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | 5 x 13.5 x 23.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | delikatne zarysowania malatury, niewielkie pęknięcie na rance |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Patera dekoracyjna wykonana w Zakładach Porcelany Stołowej "Karolina" w Jaworzynie Śląskiej w latach 60. XX wieku. Charakteryzuje się podłużną, nieregularną formą. Dekorowana natryskowo na bordowy kolor z prostą dekoracją wybieraną. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Poland |
| Net Weight | weight: 328.00 g |
| Maker | "Karolina" Porcelain Tableware Factory in Jaworzyna Slaska |