Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Patera dekoracyjna
metal, 5,50 x 30,50 x 30,50 cm
| Title | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Executed on | lata 60.-70. XX w. |
| Material, base | metal |
| Kind | akcesoria |
| Dimensions | 5.5 x 30.5 x 30.5 cm. diameter:30.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | przetarcia na rancie i na spodzie |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie: 'CZWM | METALZBYT " BYTOM' |
| Other Notes | Patera dekoracyjna wykonana w latach 60.-70. XX wieku. Obiekt emaliowany, o wyraźnej, artystycznej dekoracji, w której zastosowano kolorową, fakturową emalię nakrapianą na powierzchnię patery. Technika ta powoduje efekt swobodnego spływania barw, tworząc dynamiczny, abstrakcyjny wzór o unikatowym charakterze. Patera łączy funkcję użytkową z walorami dekoracyjnymi. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 544.0 g |
| Maker | CZWM Metalzbyt, Bytom |
metal, 5,50 x 30,50 x 30,50 cm
Patera dekoracyjna
| Title | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Executed on | lata 60.-70. XX w. |
| Material, base | metal |
| Kind | akcesoria |
| Dimensions | 5.5 x 30.5 x 30.5 cm. diameter:30.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | przetarcia na rancie i na spodzie |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie: 'CZWM | METALZBYT " BYTOM' |
| Other Notes | Patera dekoracyjna wykonana w latach 60.-70. XX wieku. Obiekt emaliowany, o wyraźnej, artystycznej dekoracji, w której zastosowano kolorową, fakturową emalię nakrapianą na powierzchnię patery. Technika ta powoduje efekt swobodnego spływania barw, tworząc dynamiczny, abstrakcyjny wzór o unikatowym charakterze. Patera łączy funkcję użytkową z walorami dekoracyjnymi. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 544.0 g |
| Maker | CZWM Metalzbyt, Bytom |