Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Lampa stojąca
metal, synthetic material, 40 x 14 x 14 cm
| Title | Lampa stojąca |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | metal, synthetic material |
| Kind | oświetlenie |
| Dimensions | 40 x 14 x 14 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | przebarwienia, przetarcia na nóżkach |
| Style | design |
| Other Notes | Lampa stojąca, oparta na metalowej konstrukcji w beżowym kolorze. Abażur wykonany jest z pionowo zaplecionych tasiemek, tworzących naprzemiennie pasy koloru beżowego i zielonego z subtelnym wzorem w białe gwiazdki. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 290 g |
metal, synthetic material, 40 x 14 x 14 cm
Lampa stojąca
| Title | Lampa stojąca |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | metal, synthetic material |
| Kind | oświetlenie |
| Dimensions | 40 x 14 x 14 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | przebarwienia, przetarcia na nóżkach |
| Style | design |
| Other Notes | Lampa stojąca, oparta na metalowej konstrukcji w beżowym kolorze. Abażur wykonany jest z pionowo zaplecionych tasiemek, tworzących naprzemiennie pasy koloru beżowego i zielonego z subtelnym wzorem w białe gwiazdki. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 290 g |