Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Lampa biurkowa
synthetic material, 34,50 x 26 cm
| Title | Lampa biurkowa |
|---|---|
| Executed on | 1970s-1980s |
| Material, base | synthetic material |
| Kind | oświetlenie |
| Dimensions | 34.5 x 26 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zadrapania, zabrudzenia, brak jednej żarówki |
| Style | design |
| Other Notes | Lampa biurkowa wyprodukowana w latach 70.-80. XX wieku w Zakładach Oświetleniowych i Elektromechanicznych 'Polam'. Wykonana z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze z białymi i czerwonymi elementami. Kanciasta, geometryczna forma podkreśla nadaje lampie wyrazisty, nowoczesny charakter. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 1892 g |
| Maker | Zjednoczenie Sprzętu Oświetleniowego i Elektromechanicznego „Polam” |
synthetic material, 34,50 x 26 cm
Lampa biurkowa
| Title | Lampa biurkowa |
|---|---|
| Executed on | 1970s-1980s |
| Material, base | synthetic material |
| Kind | oświetlenie |
| Dimensions | 34.5 x 26 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zadrapania, zabrudzenia, brak jednej żarówki |
| Style | design |
| Other Notes | Lampa biurkowa wyprodukowana w latach 70.-80. XX wieku w Zakładach Oświetleniowych i Elektromechanicznych 'Polam'. Wykonana z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze z białymi i czerwonymi elementami. Kanciasta, geometryczna forma podkreśla nadaje lampie wyrazisty, nowoczesny charakter. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 1892 g |
| Maker | Zjednoczenie Sprzętu Oświetleniowego i Elektromechanicznego „Polam” |