Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Laleczka
synthetic material, 16,50 x 7 x 6 cm
| Title | Laleczka |
|---|---|
| Executed on | 1970s |
| Material, base | synthetic material |
| Kind | akcesoria |
| Dimensions | 16.5 x 7 x 6 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | Produkt vintage - może nosić ślady użytkowania |
| Style | design |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 76,0 g |
synthetic material, 16,50 x 7 x 6 cm
Laleczka
| Title | Laleczka |
|---|---|
| Executed on | 1970s |
| Material, base | synthetic material |
| Kind | akcesoria |
| Dimensions | 16.5 x 7 x 6 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | Produkt vintage - może nosić ślady użytkowania |
| Style | design |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 76,0 g |