Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Komplet deserowy
"Pruszkow" Porcelite Tableware Factory in Pruszkow, coating/glazed porcelite, w skład zestawu wchodzi talerz (3 x 27 x 27 cm)
6 talerzyków (2,5 x 17 x 17 cm)
| Title | Komplet deserowy |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Medium | coating |
| Material, base | glazed porcelite |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | w skład zestawu wchodzi talerz (3 x 27 x 27 cm); 6 talerzyków (2,5 x 17 x 17 cm) |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zarysowania i przetarcia, zmatowienia szkliwa, miejscowe wady |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Komplet deserowy składający się z większego talerza i sześciu mniejszych talerzyków. Wyprodukowany w Zakładach Porcelitu Stołowego "Pruszków" w latach 60. XX wieku. Wykonany z porcelitu, pokryty granatowym szkliwieniem z promienistą dekoracją w zielonym kolorze. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 1885.0 g |
| Maker | "Pruszkow" Porcelite Tableware Factory in Pruszkow |
"Pruszkow" Porcelite Tableware Factory in Pruszkow, coating/glazed porcelite, w skład zestawu wchodzi talerz (3 x 27 x 27 cm)
6 talerzyków (2,5 x 17 x 17 cm)
Komplet deserowy
| Title | Komplet deserowy |
|---|---|
| Executed on | 1960s |
| Medium | coating |
| Material, base | glazed porcelite |
| Kind | ceramika |
| Dimensions | w skład zestawu wchodzi talerz (3 x 27 x 27 cm); 6 talerzyków (2,5 x 17 x 17 cm) |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zarysowania i przetarcia, zmatowienia szkliwa, miejscowe wady |
| Style | design |
| Signature | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Other Notes | Komplet deserowy składający się z większego talerza i sześciu mniejszych talerzyków. Wyprodukowany w Zakładach Porcelitu Stołowego "Pruszków" w latach 60. XX wieku. Wykonany z porcelitu, pokryty granatowym szkliwieniem z promienistą dekoracją w zielonym kolorze. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 1885.0 g |
| Maker | "Pruszkow" Porcelite Tableware Factory in Pruszkow |