Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Kielich
Sweden, silver, 20 x 13,50 x 13,50 cm
| Title | Kielich |
|---|---|
| Executed on | 20th Century |
| Material, base | silver |
| Kind | srebra |
| Dimensions | 20 x 13.5 x 13.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | miejscowe zarysowania i zmatowienia |
| Style | antyki |
| Signature | oznaczenie: 'CGH | NSX | 1214/4' (C.G. Hallbergs, Szwecja) |
| Other Notes | Kielich o oryginalnej konstrukcji- czasza osadzona jest na trzech delikatnych gałązkach z listkami, zamiast być bezpośrednio przymocowana do nóżki, co nadaje naczyniu lekkości i dekoracyjnego charakteru. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 381.0 g |
| Maker | Sweden |
Sweden, silver, 20 x 13,50 x 13,50 cm
Kielich
| Title | Kielich |
|---|---|
| Executed on | 20th Century |
| Material, base | silver |
| Kind | srebra |
| Dimensions | 20 x 13.5 x 13.5 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | miejscowe zarysowania i zmatowienia |
| Style | antyki |
| Signature | oznaczenie: 'CGH | NSX | 1214/4' (C.G. Hallbergs, Szwecja) |
| Other Notes | Kielich o oryginalnej konstrukcji- czasza osadzona jest na trzech delikatnych gałązkach z listkami, zamiast być bezpośrednio przymocowana do nóżki, co nadaje naczyniu lekkości i dekoracyjnego charakteru. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 381.0 g |
| Maker | Sweden |