Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Krystyna Schwarzer-Litwornia
Dzbanek
"Barbara" Artistic Glassworks in Polanica Zdroj, soda glass, dyed in mass, 18,50 x 18 x 23 cm
| Artist | Krystyna Schwarzer-Litwornia |
|---|---|
| Artist's Life | (b. 1952) |
| Title | Dzbanek |
| Executed on | 1970s-1980s |
| Material, base | soda glass, dyed in mass |
| Kind | szkło |
| Dimensions | 18.5 x 18 x 23 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zarysowania i przetarcia, drobne pęcherzyki powietrza |
| Style | design |
| Other Notes | Dzbanek w intensywnym zielonym kolorze i kulistym kształcie. Zaprojektowany przez Krystynę Schwarzer-Litwornię (ur. 1952) w Hucie Szkła Artystycznego "Barbara". Prosta, a jednocześnie charakterystyczna sylwetka podkreśla nowoczesny charakter projektu, łącząc estetykę z funkcjonalnością. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 1494.0 g |
| Maker | "Barbara" Artistic Glassworks in Polanica Zdroj |
Krystyna Schwarzer-Litwornia
"Barbara" Artistic Glassworks in Polanica Zdroj, soda glass, dyed in mass, 18,50 x 18 x 23 cm
Dzbanek
| Artist | Krystyna Schwarzer-Litwornia |
|---|---|
| Artist's Life | (b. 1952) |
| Title | Dzbanek |
| Executed on | 1970s-1980s |
| Material, base | soda glass, dyed in mass |
| Kind | szkło |
| Dimensions | 18.5 x 18 x 23 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zarysowania i przetarcia, drobne pęcherzyki powietrza |
| Style | design |
| Other Notes | Dzbanek w intensywnym zielonym kolorze i kulistym kształcie. Zaprojektowany przez Krystynę Schwarzer-Litwornię (ur. 1952) w Hucie Szkła Artystycznego "Barbara". Prosta, a jednocześnie charakterystyczna sylwetka podkreśla nowoczesny charakter projektu, łącząc estetykę z funkcjonalnością. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Country | Polska |
| Net Weight | weight: 1494.0 g |
| Maker | "Barbara" Artistic Glassworks in Polanica Zdroj |