Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Abażur do lampy
synthetic material, 32 x 12 x 12 cm
| Title | Abażur do lampy |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | synthetic material |
| Kind | oświetlenie |
| Dimensions | 32 x 12 x 12 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zabrudzenia od środka, odpryski białej farby na metalowych elementach |
| Style | design |
| Other Notes | Abażur do lampy o ażurowej, lekkiej formie, wyplatany z igielitowych żyłek, które układają się w rytmiczne, różnokolorowe pasy. Przenikające przez nie światło podkreśla strukturę splotu i nadaje całości dekoracyjny charakter. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 496 g |
synthetic material, 32 x 12 x 12 cm
Abażur do lampy
| Title | Abażur do lampy |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | synthetic material |
| Kind | oświetlenie |
| Dimensions | 32 x 12 x 12 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | zabrudzenia od środka, odpryski białej farby na metalowych elementach |
| Style | design |
| Other Notes | Abażur do lampy o ażurowej, lekkiej formie, wyplatany z igielitowych żyłek, które układają się w rytmiczne, różnokolorowe pasy. Przenikające przez nie światło podkreśla strukturę splotu i nadaje całości dekoracyjny charakter. |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 496 g |