Newsletter
If you want to be up to date, sign up to receive our newsletter enter your email below.
Newsletter
Abażur
synthetic material, 46 x 40 x 40 cm
| Title | Abażur |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | synthetic material |
| Kind | oświetlenie |
| Dimensions | 46 x 40 x 40 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | pęknięcia, zabrudzenia |
| Style | design |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 470 g |
synthetic material, 46 x 40 x 40 cm
Abażur
| Title | Abażur |
|---|---|
| Executed on | 2nd half of the 20th Century |
| Material, base | synthetic material |
| Kind | oświetlenie |
| Dimensions | 46 x 40 x 40 cm |
| Category Name | Decorative Arts |
| Condition | pęknięcia, zabrudzenia |
| Style | design |
| Requires a permit to export outside of Poland | No |
| Net Weight | weight: 470 g |