Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Zofia Piramowicz
"Europejczyk"
wydruk pigmentowy/papier Epson Traditional Photo Paper 300 g/m2, 20,50 x 34 cm
| Autor | Zofia Piramowicz |
|---|---|
| Daty życia autora | (1880 Radom - 1958 Clichy) |
| Tytuł | "Europejczyk" |
| Czas powstania | 1929/2025 |
| Technika | wydruk pigmentowy |
| Materiał | papier Epson Traditional Photo Paper 300 g/m2 |
| Rodzaj | wydruki cyfrowe |
| Wymiary | 20,5 x 34 cm (zadruk) |
| Typ obiektu | fotografia |
| Styl | awangarda |
| Opis szczegółowy |
datowany, numerowany i opisany ołówkiem na odwrociu: '"Europejczyk" (Algieria 1929/2025) | FOT ZOFIA PIRAMOWICZ | APARAT: KODAK, NEGATYW: KODAK 6.5 x 4 CM | FORMAT: 20.5 X 34 CM (ZADRUK) | WYDRUK PIGMENTOWY NA PAPIERZE ARCHIWALNYM | EPSON TRADITIONAL PHOTO PAPER 300 g/m2 | Ed. 1/5 (CERTYFIKAT DIGIGRAPHIE) | (C) ZOFIA PIRAMOWICZ ESTATE' ed. 1/5 |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Zofia Piramowicz
wydruk pigmentowy/papier Epson Traditional Photo Paper 300 g/m2, 20,50 x 34 cm
"Europejczyk"
| Autor | Zofia Piramowicz |
|---|---|
| Daty życia autora | (1880 Radom - 1958 Clichy) |
| Tytuł | "Europejczyk" |
| Czas powstania | 1929/2025 |
| Technika | wydruk pigmentowy |
| Materiał | papier Epson Traditional Photo Paper 300 g/m2 |
| Rodzaj | wydruki cyfrowe |
| Wymiary | 20,5 x 34 cm (zadruk) |
| Typ obiektu | fotografia |
| Styl | awangarda |
| Opis szczegółowy |
datowany, numerowany i opisany ołówkiem na odwrociu: '"Europejczyk" (Algieria 1929/2025) | FOT ZOFIA PIRAMOWICZ | APARAT: KODAK, NEGATYW: KODAK 6.5 x 4 CM | FORMAT: 20.5 X 34 CM (ZADRUK) | WYDRUK PIGMENTOWY NA PAPIERZE ARCHIWALNYM | EPSON TRADITIONAL PHOTO PAPER 300 g/m2 | Ed. 1/5 (CERTYFIKAT DIGIGRAPHIE) | (C) ZOFIA PIRAMOWICZ ESTATE' ed. 1/5 |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |