WYSTAW OBIEKT NA SPRZEDAŻ

Za wstępną ocenę obiektu nic nie płacisz, co więcej nie musisz nawet wychodzić z domu. Skontaktuj się z naszym Biurem Przyjęć i przedstaw obiekt, który chcesz sprzedać. Potrzebne będą do tego podstawowe dane i zdjęcie. Po wstępnej ocenie poprosimy o dostarczenie obiektu. W razie potrzeby pomożemy w zorganizowaniu transportu.

 

 • Zgłoszenie obiektu

Zgłoś obiekt do sprzedaży korzystając z trzech poniższych możliwości:

  • prześlij nam uzupełniony formularz zgłoszenia obiektu do oceny za pośrednictwem naszej strony internetowej
  • prześlij zdjęcie i opis obiektu na adres: [email protected]
  • zgłoś się do nas osobiście, przynosząc przeznaczony do sprzedaży obiekt do Biura Obsługi Klienta; biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:00 oraz w soboty od 11:00 do 16:00
 • Wycena

Twój obiekt zostanie poddany profesjonalnej wycenie. Ustalenie wartości możliwe jest dopiero po obejrzeniu obiektu na żywo. Wówczas prosimy o dostarczenie obiektu do naszej siedziby. Wycena stanowiąca część procesu sprzedaży jest bezpłatna.

 • Profesjonalne oględziny

W trakcie Komisji Ocen grono naszych ekspertów pieczołowicie sprawdza i potwierdza autentyczność dzieła oraz ustala jego wartość rynkową. Jeżeli twój obiekt jest zniszczony lub niekompletny, doradzimy w sprawie konserwacji i ewentualnej oprawy obrazu, by mógł osiągnąć najlepszą cenę.

 • Ubezpieczenie i depozyt

Po kwalifikacji Twojego obiektu do sprzedaży w ramach oferty Desa Home zostaje on u nas bezpiecznie zmagazynowany i ubezpieczony na kwotę określoną w dokumencie depozytowym. Dzięki temu masz pewność, że jest on w pełni chroniony, aż do momentu sprzedaży.

 • Podpisanie umowy

Po zweryfikowaniu oceny i uzgodnieniu warunków sprzedaży przygotowujemy Umowę Komisu. Następnie zapraszamy do podpisania jej w naszym biurze lub wysyłamy ją pocztą tradycyjną bądź elektroniczną. po podpisaniu umowy komisowej obiekt jest gotowy, by trafić na stronę Desa Home.

 • Wystawienie obiektu

Obiekt, którego sprzedaż nam zlecisz, zostanie zaprezentowany i szczegółowo opisany na stronie Desa Home.

 • Zapłata

Płatność za sprzedany obiekt dokonywana jest przelewem bankowym w terminie 28 dni od daty sprzedaży, pod warunkiem pełnej zapłaty za obiekt przez nabywcę. Płatność dokonywana jest na wskazane konto o ile nie jest uzgodniona inna metoda płatności. Płatność realizowana jest w złotówkach. Jeżeli wymagana jest zapłata w walucie innej niż złotówki, kosztami związanymi z zakupem waluty i dokonaniem płatności w tej walucie zostaje obciążony klient. O wysłaniu płatności informujemy mailowo. 

 

 

Jeżeli chcesz wystawić swój produkt na DESA Home

Zgłoś obiekt do wyceny

Brakuje tu odpowiedzi na Twoje pytania?

Skontaktuj się z nami
Search engine powered by ElasticSuite