Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Zestaw sześciu miseczek
ZPS "Lubiana", złocenie/porcelana malowana, w skład zestawu wchodzi 6 mis ( 6 x 22,5 x 22,5 cm)
| Tytuł | Zestaw sześciu miseczek |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Technika | złocenie |
| Materiał | porcelana malowana |
| Rodzaj | porcelana |
| Wymiary | w skład zestawu wchodzi 6 mis ( 6 x 22,5 x 22,5 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | punktowe wady, drobne zmatowienia |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie oznaczzenie wytwórni, stempel: '407' |
| Opis szczegółowy | Zestaw sześciu miseczek wykonany w drugiej połowie XX wieku w Zakładzie Porcelany Stołowej "Lubiana". Prosta forma ze złoceniem na rantach została wzbogacona oznaczeniem z kolumną Zygmunta. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 3175.00 g |
| Producent | ZPS "Lubiana" |
ZPS "Lubiana", złocenie/porcelana malowana, w skład zestawu wchodzi 6 mis ( 6 x 22,5 x 22,5 cm)
Zestaw sześciu miseczek
| Tytuł | Zestaw sześciu miseczek |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Technika | złocenie |
| Materiał | porcelana malowana |
| Rodzaj | porcelana |
| Wymiary | w skład zestawu wchodzi 6 mis ( 6 x 22,5 x 22,5 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | punktowe wady, drobne zmatowienia |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie oznaczzenie wytwórni, stempel: '407' |
| Opis szczegółowy | Zestaw sześciu miseczek wykonany w drugiej połowie XX wieku w Zakładzie Porcelany Stołowej "Lubiana". Prosta forma ze złoceniem na rantach została wzbogacona oznaczeniem z kolumną Zygmunta. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 3175.00 g |
| Producent | ZPS "Lubiana" |