Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Włodzimierz Pawlak
"Notatka o sztuce nr 132"
olej/płótno, 32,70 x 24 cm
| Autor | Włodzimierz Pawlak |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1957, Korytów k. Żyrardowa) |
| Tytuł | "Notatka o sztuce nr 132" |
| Czas powstania | 1999 |
| Technika | olej |
| Materiał | płótno |
| Rodzaj | malarstwo sztalugowe |
| Wymiary | 32,7 x 24 cm |
| Typ obiektu | malarstwo i rysunek |
| Styl | abstrakcja geometryczna |
| Sygnatura | sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE NR 132 | 33 x 24 | 1999' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Włodzimierz Pawlak
olej/płótno, 32,70 x 24 cm
"Notatka o sztuce nr 132"
| Autor | Włodzimierz Pawlak |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1957, Korytów k. Żyrardowa) |
| Tytuł | "Notatka o sztuce nr 132" |
| Czas powstania | 1999 |
| Technika | olej |
| Materiał | płótno |
| Rodzaj | malarstwo sztalugowe |
| Wymiary | 32,7 x 24 cm |
| Typ obiektu | malarstwo i rysunek |
| Styl | abstrakcja geometryczna |
| Sygnatura | sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE NR 132 | 33 x 24 | 1999' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |