Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Lucyna Pijaczewska
Wazon
Huta Szkła "Sudety" w Szczytnej, szkło sodowe, barwione w masie, 23 x 16 x 16 cm
| Autor | Lucyna Pijaczewska |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1950) |
| Tytuł | Wazon |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 23 x 16 x 16 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | fabryczna skaza po pęcherzu powietrza |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Wazon zaprojektowany w latach 70. XX wieku przez Lucynę Pijaczewską (ur. 1950) w Hucie Szkła "Sudety" w Szczytnej. Wykonany został ze szkła sodowego, barwionego w masie na intensywnie bordowy kolor. Dominującą cechą wazonu jest jego bulwiasta, zaokrąglona forma i szeroki wlew. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1277.0 g |
| Producent | Huta Szkła "Sudety" w Szczytnej |
Lucyna Pijaczewska
Huta Szkła "Sudety" w Szczytnej, szkło sodowe, barwione w masie, 23 x 16 x 16 cm
Wazon
| Autor | Lucyna Pijaczewska |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1950) |
| Tytuł | Wazon |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 23 x 16 x 16 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | fabryczna skaza po pęcherzu powietrza |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Wazon zaprojektowany w latach 70. XX wieku przez Lucynę Pijaczewską (ur. 1950) w Hucie Szkła "Sudety" w Szczytnej. Wykonany został ze szkła sodowego, barwionego w masie na intensywnie bordowy kolor. Dominującą cechą wazonu jest jego bulwiasta, zaokrąglona forma i szeroki wlew. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1277.0 g |
| Producent | Huta Szkła "Sudety" w Szczytnej |