Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Wazon
szkło sodowe, barwione w masie, 22 x 10,50 x 10,50 cm
| Tytuł | Wazon |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 70.-80. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 22 x 10,5 x 10,5 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | miejscowe przetarcia, zarysowania wewnątrz czarna wada szkła |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Wazon pochodzący z lat 70.-80. XX wieku, wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na zielony kolor z niebieskim akcentem przy rancie. Forma wazonu jest prosta, lekko zwężająca się ku górze. Nośnikiem dekoracyjności jest barwa szkła, tworząca subtelne, gradientowe przejścia kolorystyczne. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1017.0 g |
szkło sodowe, barwione w masie, 22 x 10,50 x 10,50 cm
Wazon
| Tytuł | Wazon |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 70.-80. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 22 x 10,5 x 10,5 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | miejscowe przetarcia, zarysowania wewnątrz czarna wada szkła |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Wazon pochodzący z lat 70.-80. XX wieku, wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na zielony kolor z niebieskim akcentem przy rancie. Forma wazonu jest prosta, lekko zwężająca się ku górze. Nośnikiem dekoracyjności jest barwa szkła, tworząca subtelne, gradientowe przejścia kolorystyczne. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1017.0 g |