Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Ewa Gerczuk-Moskaluk
Wazon
Huta Szkła "Sudety" w Szczytnej, szkło sodowe, barwione w masie, 39 x 16,50 x 16,50 cm
| Autor | Ewa Gerczuk-Moskaluk |
|---|---|
| Daty życia autora | (1947 - 2021 ) |
| Tytuł | Wazon |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 39 x 16,5 x 16,5 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Wazon zaprojektowany w latach 70. XX wieku przez Ewę Gerczuk-Moskaluk (1947-2021) w Hucie Szkła "Sudety" w Szczytnej. Model "Herkules" charakteryzuje się wysoką, smukłą formą, o zaokrąglonej podstawie. Wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na odcienie pomarańczu, z akcentem żółci przy rancie, tworzącym efekt subtelnego gradientu. Jest to realizacja, w której wyrazista kolorystyka współgra z oryginalną formą. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1441.00 g |
| Producent | Huta Szkła "Sudety" w Szczytnej |
Ewa Gerczuk-Moskaluk
Huta Szkła "Sudety" w Szczytnej, szkło sodowe, barwione w masie, 39 x 16,50 x 16,50 cm
Wazon
| Autor | Ewa Gerczuk-Moskaluk |
|---|---|
| Daty życia autora | (1947 - 2021 ) |
| Tytuł | Wazon |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 39 x 16,5 x 16,5 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Wazon zaprojektowany w latach 70. XX wieku przez Ewę Gerczuk-Moskaluk (1947-2021) w Hucie Szkła "Sudety" w Szczytnej. Model "Herkules" charakteryzuje się wysoką, smukłą formą, o zaokrąglonej podstawie. Wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na odcienie pomarańczu, z akcentem żółci przy rancie, tworzącym efekt subtelnego gradientu. Jest to realizacja, w której wyrazista kolorystyka współgra z oryginalną formą. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1441.00 g |
| Producent | Huta Szkła "Sudety" w Szczytnej |