Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Wazon
szkło sodowe, barwione w masie, 29,50 x 11 x 14 cm
| Tytuł | Wazon |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 29,5 x 11 x 14 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | drobne zarysowania |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Wazon wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na intensywny czerwony kolor. Masywna forma naczynia została wzbogacona o uchwyt wtopiony w masę szklaną. Zastosowane szkło typu antico z licznymi pęcherzykami powietrza pełni funkcję dekoracyjną, nadając całości wyrazisty, artystyczny charakter. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1201.0 g |
szkło sodowe, barwione w masie, 29,50 x 11 x 14 cm
Wazon
| Tytuł | Wazon |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | 2 poł. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 29,5 x 11 x 14 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | drobne zarysowania |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Wazon wykonany ze szkła sodowego, barwionego w masie na intensywny czerwony kolor. Masywna forma naczynia została wzbogacona o uchwyt wtopiony w masę szklaną. Zastosowane szkło typu antico z licznymi pęcherzykami powietrza pełni funkcję dekoracyjną, nadając całości wyrazisty, artystyczny charakter. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1201.0 g |