Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Świecznik
metal, 26,50 x 25 x 14 cm
| Tytuł | Świecznik |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Materiał | metal |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 26,5 x 25 x 14 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | odpryski lakieru na podstawie, zarysowania, drobne erozje metalu |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Podwójny świecznik metalowy pochodzący z lat 60. XX wieku. Charakteryzuje się fakturalną powierzchnią metalu. Forma świecznika jest dynamiczna, nie ma on jednej osi symetrii. Zakończony jest dwoma kielichami na świece, umieszczonymi na różnych wysokościach. Całość spoczywa na trójnożnej, rozłożystej podstawie. Jest to przykład obiektu, gdzie asymetria i ekspresyjna forma pełnią kluczową rolę kompozycyjną. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 340 g |
metal, 26,50 x 25 x 14 cm
Świecznik
| Tytuł | Świecznik |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Materiał | metal |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 26,5 x 25 x 14 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | odpryski lakieru na podstawie, zarysowania, drobne erozje metalu |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Podwójny świecznik metalowy pochodzący z lat 60. XX wieku. Charakteryzuje się fakturalną powierzchnią metalu. Forma świecznika jest dynamiczna, nie ma on jednej osi symetrii. Zakończony jest dwoma kielichami na świece, umieszczonymi na różnych wysokościach. Całość spoczywa na trójnożnej, rozłożystej podstawie. Jest to przykład obiektu, gdzie asymetria i ekspresyjna forma pełnią kluczową rolę kompozycyjną. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 340 g |