Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Patera dekoracyjna
OFNE "Emalia", metal, emalia, 6 x 30 x 30 cm
| Tytuł | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60.-70. XX w. |
| Materiał | emalia, metal |
| Rodzaj | akcesoria |
| Wymiary | 6 x 30 x 30 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | miejscowe zmatowienia, przetarcia, pojedyncza dziura przy rancie, zabrudzenia farbą od spodu |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Patera dekoracyjna wykonana w latach 60.-70. XX wieku w Okulskiej Fabryce Naczyń Emaliowanych "Emalia". Obiekt emaliowany, o wyraźnej, artystycznej dekoracji, w której zastosowano kolorową, fakturową emalię nakrapianą na powierzchnię patery. Technika ta powoduje efekt swobodnego spływania barw, tworząc dynamiczny, abstrakcyjny wzór o unikatowym charakterze. Patera utrzymana w kolorystyce beżu i naturalnych, ziemistych tonów. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 600.0 g |
| Producent | OFNE "Emalia" |
OFNE "Emalia", metal, emalia, 6 x 30 x 30 cm
Patera dekoracyjna
| Tytuł | Patera dekoracyjna |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60.-70. XX w. |
| Materiał | emalia, metal |
| Rodzaj | akcesoria |
| Wymiary | 6 x 30 x 30 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | miejscowe zmatowienia, przetarcia, pojedyncza dziura przy rancie, zabrudzenia farbą od spodu |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Patera dekoracyjna wykonana w latach 60.-70. XX wieku w Okulskiej Fabryce Naczyń Emaliowanych "Emalia". Obiekt emaliowany, o wyraźnej, artystycznej dekoracji, w której zastosowano kolorową, fakturową emalię nakrapianą na powierzchnię patery. Technika ta powoduje efekt swobodnego spływania barw, tworząc dynamiczny, abstrakcyjny wzór o unikatowym charakterze. Patera utrzymana w kolorystyce beżu i naturalnych, ziemistych tonów. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 600.0 g |
| Producent | OFNE "Emalia" |