Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Mirosław Bałka
"Noc zawsze fragment H12"
pastel/papier, 22,50 x 21,50 cm
| Autor | Mirosław Bałka |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1958, Warszawa) |
| Tytuł | "Noc zawsze fragment H12" |
| Czas powstania | 2014 |
| Technika | pastel |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | szkice i rysunki |
| Wymiary | 22,5 x 21,5 cm (w świetle passe-partout) |
| Typ obiektu | malarstwo i rysunek |
| Styl | hiperrealizm |
| Sygnatura | sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'noc zawsze fragment H12 MBałka | 2014' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Mirosław Bałka
pastel/papier, 22,50 x 21,50 cm
"Noc zawsze fragment H12"
| Autor | Mirosław Bałka |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1958, Warszawa) |
| Tytuł | "Noc zawsze fragment H12" |
| Czas powstania | 2014 |
| Technika | pastel |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | szkice i rysunki |
| Wymiary | 22,5 x 21,5 cm (w świetle passe-partout) |
| Typ obiektu | malarstwo i rysunek |
| Styl | hiperrealizm |
| Sygnatura | sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'noc zawsze fragment H12 MBałka | 2014' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |