Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Maria Szeszuła
"Kompozycja B1_26"
technika mieszana/płótno, 90 x 90 cm
| Autor | Maria Szeszuła |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1986, Poznań) |
| Tytuł | "Kompozycja B1_26" |
| Czas powstania | 2026 |
| Technika | technika mieszana |
| Materiał | płótno |
| Rodzaj | malarstwo sztalugowe |
| Wymiary | 90 x 90 cm |
| Typ obiektu | malarstwo i rysunek |
| Styl | młoda sztuka |
| Sygnatura | sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szeszuła 2026' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Maria Szeszuła
technika mieszana/płótno, 90 x 90 cm
"Kompozycja B1_26"
| Autor | Maria Szeszuła |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1986, Poznań) |
| Tytuł | "Kompozycja B1_26" |
| Czas powstania | 2026 |
| Technika | technika mieszana |
| Materiał | płótno |
| Rodzaj | malarstwo sztalugowe |
| Wymiary | 90 x 90 cm |
| Typ obiektu | malarstwo i rysunek |
| Styl | młoda sztuka |
| Sygnatura | sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szeszuła 2026' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |