Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Maria Michałowska Zdzisław Jurkiewicz
"Nowy York 1976"
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier fotograficzny, karton, 53 x 46 cm
| Autor | Maria Michałowska Zdzisław Jurkiewicz |
|---|---|
| Tytuł | "Nowy York 1976" |
| Czas powstania | 1976 |
| Technika | odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print |
| Materiał | papier fotograficzny, karton |
| Rodzaj | odbitki analogowe |
| Wymiary | 53 x 46 cm (w świetle passe-partout) |
| Typ obiektu | fotografia |
| Styl | awangarda |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Maria Michałowska Zdzisław Jurkiewicz
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier fotograficzny, karton, 53 x 46 cm
"Nowy York 1976"
| Autor | Maria Michałowska Zdzisław Jurkiewicz |
|---|---|
| Tytuł | "Nowy York 1976" |
| Czas powstania | 1976 |
| Technika | odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print |
| Materiał | papier fotograficzny, karton |
| Rodzaj | odbitki analogowe |
| Wymiary | 53 x 46 cm (w świetle passe-partout) |
| Typ obiektu | fotografia |
| Styl | awangarda |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |