Uczeń Jerzego Dudy-Gracza, skandalista, prowokator. Bardzo odważnie opowiada
o polskich przywarach. Dyplom uzyskał na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w 1984.
Jeszcze w czasie studiów założył wraz z Piotrem Naliwajko i Januszem Szpytem głośny
i skandalizujący „Tercet Nadęty”, który bulwersuje publiczność i krytykę swoimi licznymi
wystawami w kraju i za granicą. W 1988 został laureatem głównej nagrody na Ogólnopolskiej
Wystawie Młodej Plastyki „Arsenał 88”. W tym samym roku wyjeżdża z kraju do Niemiec,
gdzie przebywa przez następne lata. Okres ten był wypełniony intensywną pracą twórczą
i wystawienniczą. Od 1990 jest członkiem Związku Malarzy Realistów – „Künstlersonderbund
in Deutschland. Realismus der Gegenwart” – organizacji malarzy figuratywnych
o charakterze elitarnym.