Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Lampka biurowa
"Polam"- Piła Zakłady Sprzętu Oświetleniowego w Pile, metal, plastik, 50 x 18 x 30 cm
| Tytuł | Lampka biurowa |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 80. XX w. |
| Materiał | metal, plastik |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 50 x 18 x 30 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | przetarcia, przebarwienia na kloszu, zadrapania lakieru |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie naklejka wytwórni: '‘POLAM-PIŁA | TYPEN: TL 12.B.700/D/3’ |
| Opis szczegółowy | Lampka biurkowa wyprodukowana w Zakładach Sprzętu Oświetleniowego "Polam"- Piła. Model wykonany z tworzywa sztucznego i metalu, posiada charakterystyczny klosz w pomarańczowym kolorze, zamocowany na pionowym pręcie, co umożliwia regulację wysokości. Obiekt stanowi przykład prostej, funkcjonalnej stylistyki drugiej połowy XX wieku. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1352.0 g |
| Producent | "Polam"- Piła Zakłady Sprzętu Oświetleniowego w Pile |
"Polam"- Piła Zakłady Sprzętu Oświetleniowego w Pile, metal, plastik, 50 x 18 x 30 cm
Lampka biurowa
| Tytuł | Lampka biurowa |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 80. XX w. |
| Materiał | metal, plastik |
| Rodzaj | oświetlenie |
| Wymiary | 50 x 18 x 30 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | przetarcia, przebarwienia na kloszu, zadrapania lakieru |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie naklejka wytwórni: '‘POLAM-PIŁA | TYPEN: TL 12.B.700/D/3’ |
| Opis szczegółowy | Lampka biurkowa wyprodukowana w Zakładach Sprzętu Oświetleniowego "Polam"- Piła. Model wykonany z tworzywa sztucznego i metalu, posiada charakterystyczny klosz w pomarańczowym kolorze, zamocowany na pionowym pręcie, co umożliwia regulację wysokości. Obiekt stanowi przykład prostej, funkcjonalnej stylistyki drugiej połowy XX wieku. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1352.0 g |
| Producent | "Polam"- Piła Zakłady Sprzętu Oświetleniowego w Pile |