Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Krystyna Piotrowska
"Rekonstrukcja 1"
autooffset/papier, 64 x 94 cm
| Autor | Krystyna Piotrowska |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1949, Zabrze) |
| Tytuł | "Rekonstrukcja 1" |
| Czas powstania | 1977 |
| Technika | autooffset |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | grafika warsztatowa |
| Wymiary | 64 x 94 cm |
| Typ obiektu | grafika |
| Stan zachowania | praca nieoprawiona |
| Styl | figuracja |
| Sygnatura | sygnowany, datowany, numerowany i opisany ołówkiem u dołu: '"rekonstrukcja 1" 12/20 Krystyna Piotrowska 77 r.' |
| Opis szczegółowy |
sygnowany na odwrociu: 'Krystyna Piotrowska' ed. 12/20 |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Krystyna Piotrowska
autooffset/papier, 64 x 94 cm
"Rekonstrukcja 1"
| Autor | Krystyna Piotrowska |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1949, Zabrze) |
| Tytuł | "Rekonstrukcja 1" |
| Czas powstania | 1977 |
| Technika | autooffset |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | grafika warsztatowa |
| Wymiary | 64 x 94 cm |
| Typ obiektu | grafika |
| Stan zachowania | praca nieoprawiona |
| Styl | figuracja |
| Sygnatura | sygnowany, datowany, numerowany i opisany ołówkiem u dołu: '"rekonstrukcja 1" 12/20 Krystyna Piotrowska 77 r.' |
| Opis szczegółowy |
sygnowany na odwrociu: 'Krystyna Piotrowska' ed. 12/20 |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |