Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Zbigniew Horbowy
Komplet do napojów
Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy Zdroju, szkło sodowe, barwione w masie, w skład zestawu wchodzi: dzbanek (28 x 10,5 x 14,5 cm)
6 szklanek (10 x 7 x 7 cm)
| Autor | Zbigniew Horbowy |
|---|---|
| Daty życia autora | (1935 Łanczyn - 2019 Polanica-Zdrój) |
| Tytuł | Komplet do napojów |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | w skład zestawu wchodzi: dzbanek (28 x 10,5 x 14,5 cm); 6 szklanek (10 x 7 x 7 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | na spodzie dzbanka zarysowania oraz ślad po piszczeli, delikatne zarysowania |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 2601.0 g |
| Producent | Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy Zdroju |
Zbigniew Horbowy
Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy Zdroju, szkło sodowe, barwione w masie, w skład zestawu wchodzi: dzbanek (28 x 10,5 x 14,5 cm)
6 szklanek (10 x 7 x 7 cm)
Komplet do napojów
| Autor | Zbigniew Horbowy |
|---|---|
| Daty życia autora | (1935 Łanczyn - 2019 Polanica-Zdrój) |
| Tytuł | Komplet do napojów |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | w skład zestawu wchodzi: dzbanek (28 x 10,5 x 14,5 cm); 6 szklanek (10 x 7 x 7 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | na spodzie dzbanka zarysowania oraz ślad po piszczeli, delikatne zarysowania |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 2601.0 g |
| Producent | Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy Zdroju |