Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Komplet deserowy
Zakłady Porcelitu Stołowego "Pruszków" w Pruszkowie, natrysk/porcelit szkliwiony, w skład zestawu wchodzi talerz (3 x 27 x 27 cm)
6 talerzyków (2,5 x 17 x 17 cm)
| Tytuł | Komplet deserowy |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Technika | natrysk |
| Materiał | porcelit szkliwiony |
| Rodzaj | ceramika |
| Wymiary | w skład zestawu wchodzi talerz (3 x 27 x 27 cm); 6 talerzyków (2,5 x 17 x 17 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | zarysowania i przetarcia, zmatowienia szkliwa, miejscowe wady |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Opis szczegółowy | Komplet deserowy składający się z większego talerza i sześciu mniejszych talerzyków. Wyprodukowany w Zakładach Porcelitu Stołowego "Pruszków" w latach 60. XX wieku. Wykonany z porcelitu, pokryty granatowym szkliwieniem z promienistą dekoracją w zielonym kolorze. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1885.0 g |
| Producent | Zakłady Porcelitu Stołowego "Pruszków" w Pruszkowie |
Zakłady Porcelitu Stołowego "Pruszków" w Pruszkowie, natrysk/porcelit szkliwiony, w skład zestawu wchodzi talerz (3 x 27 x 27 cm)
6 talerzyków (2,5 x 17 x 17 cm)
Komplet deserowy
| Tytuł | Komplet deserowy |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Technika | natrysk |
| Materiał | porcelit szkliwiony |
| Rodzaj | ceramika |
| Wymiary | w skład zestawu wchodzi talerz (3 x 27 x 27 cm); 6 talerzyków (2,5 x 17 x 17 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | zarysowania i przetarcia, zmatowienia szkliwa, miejscowe wady |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie oznaczenie wytwórni |
| Opis szczegółowy | Komplet deserowy składający się z większego talerza i sześciu mniejszych talerzyków. Wyprodukowany w Zakładach Porcelitu Stołowego "Pruszków" w latach 60. XX wieku. Wykonany z porcelitu, pokryty granatowym szkliwieniem z promienistą dekoracją w zielonym kolorze. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1885.0 g |
| Producent | Zakłady Porcelitu Stołowego "Pruszków" w Pruszkowie |