Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Józef Wilkoń
"Księga Dżungli"
inkografia/papier, 84 x 70 cm
| Autor | Józef Wilkoń |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1930, Bogucice k. Wieliczki) |
| Tytuł | "Księga Dżungli" |
| Czas powstania | XXI w. |
| Technika | inkografia |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | inkografie |
| Wymiary | 84 x 70 cm |
| Typ obiektu | grafika |
| Stan zachowania | praca nieoprawiona |
| Styl | figuracja |
| Sygnatura | sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: '20/50 m J. Wilkoń' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Józef Wilkoń
inkografia/papier, 84 x 70 cm
"Księga Dżungli"
| Autor | Józef Wilkoń |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1930, Bogucice k. Wieliczki) |
| Tytuł | "Księga Dżungli" |
| Czas powstania | XXI w. |
| Technika | inkografia |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | inkografie |
| Wymiary | 84 x 70 cm |
| Typ obiektu | grafika |
| Stan zachowania | praca nieoprawiona |
| Styl | figuracja |
| Sygnatura | sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: '20/50 m J. Wilkoń' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |