Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Jerzy Flisak
Plakat do filmu "Człowiek z M-3" reż. Leon Jeannot
offset/papier, 84 x 58,40 cm
| Autor | Jerzy Flisak |
|---|---|
| Daty życia autora | (1930 Warszawa - 2008 Warszawa) |
| Tytuł | Plakat do filmu "Człowiek z M-3" reż. Leon Jeannot |
| Czas powstania | 1969 |
| Technika | offset |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | plakat |
| Wymiary | 84 x 58,4 cm |
| Typ obiektu | grafika |
| Stan zachowania | stan bardzo dobry; praca nieoprawiona |
| Styl | plakat powojenny |
| Sygnatura | sygnowany w druku p.d.: 'Flisak' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Jerzy Flisak
offset/papier, 84 x 58,40 cm
Plakat do filmu "Człowiek z M-3" reż. Leon Jeannot
| Autor | Jerzy Flisak |
|---|---|
| Daty życia autora | (1930 Warszawa - 2008 Warszawa) |
| Tytuł | Plakat do filmu "Człowiek z M-3" reż. Leon Jeannot |
| Czas powstania | 1969 |
| Technika | offset |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | plakat |
| Wymiary | 84 x 58,4 cm |
| Typ obiektu | grafika |
| Stan zachowania | stan bardzo dobry; praca nieoprawiona |
| Styl | plakat powojenny |
| Sygnatura | sygnowany w druku p.d.: 'Flisak' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |