Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Forma Interkosmos
forma/szkło sodowe, barwione w masie, 40,50 x 14 x 13 cm
| Tytuł | Forma Interkosmos |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Technika | forma |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 40,5 x 14 x 13 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | wady w szkle i drobne odpryski |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1168.00g |
forma/szkło sodowe, barwione w masie, 40,50 x 14 x 13 cm
Forma Interkosmos
| Tytuł | Forma Interkosmos |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Technika | forma |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 40,5 x 14 x 13 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | wady w szkle i drobne odpryski |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1168.00g |