Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Józef Wrzesień
Filiżanka fason "Iza" z logiem "Marago"
Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, natrysk wybierany/porcelit szkliwiony, malowany, W skład zestawu wchodzą: filiżanka (5,5 x 6,5 x 8 cm)
spodek (2 x 12,5 x 12,5 cm)
| Autor | Józef Wrzesień |
|---|---|
| Daty życia autora | (1930 Łukawce - 2007 Poznań) |
| Tytuł | Filiżanka fason "Iza" z logiem "Marago" |
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Technika | natrysk wybierany |
| Materiał | porcelit szkliwiony, malowany |
| Rodzaj | porcelana |
| Wymiary | W skład zestawu wchodzą: filiżanka (5,5 x 6,5 x 8 cm); spodek (2 x 12,5 x 12,5 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | spodek dobierany, przetarcia, zarysowania logo, zarysowania na lustrze spodka |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie oznaczenie wytwóni, na spodku stempel: '09 | 48' |
| Opis szczegółowy | Element serwisu kawowego "Iza", filiżanka ze spodkiem zaprojektowana przez Józefa Września w 1959 roku dla Zakładów Porcelany i Porcelitu w Chodzieży. Zdobiona czarnym szkliwem natryskowym i złoceniem, logowana "Marago". |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 169.0 g |
| Producent | Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży |
Józef Wrzesień
Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży, natrysk wybierany/porcelit szkliwiony, malowany, W skład zestawu wchodzą: filiżanka (5,5 x 6,5 x 8 cm)
spodek (2 x 12,5 x 12,5 cm)
Filiżanka fason "Iza" z logiem "Marago"
| Autor | Józef Wrzesień |
|---|---|
| Daty życia autora | (1930 Łukawce - 2007 Poznań) |
| Tytuł | Filiżanka fason "Iza" z logiem "Marago" |
| Okres wyprodukowania | lata 60. XX w. |
| Technika | natrysk wybierany |
| Materiał | porcelit szkliwiony, malowany |
| Rodzaj | porcelana |
| Wymiary | W skład zestawu wchodzą: filiżanka (5,5 x 6,5 x 8 cm); spodek (2 x 12,5 x 12,5 cm) |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | spodek dobierany, przetarcia, zarysowania logo, zarysowania na lustrze spodka |
| Styl | design |
| Sygnatura | na spodzie oznaczenie wytwóni, na spodku stempel: '09 | 48' |
| Opis szczegółowy | Element serwisu kawowego "Iza", filiżanka ze spodkiem zaprojektowana przez Józefa Września w 1959 roku dla Zakładów Porcelany i Porcelitu w Chodzieży. Zdobiona czarnym szkliwem natryskowym i złoceniem, logowana "Marago". |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 169.0 g |
| Producent | Zakłady Porcelany i Porcelitu w Chodzieży |