Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Krystyna Schwarzer-Litwornia
Dzbanek
Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju, szkło sodowe, barwione w masie, 18,50 x 18 x 23 cm
| Autor | Krystyna Schwarzer-Litwornia |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1952 r.) |
| Tytuł | Dzbanek |
| Okres wyprodukowania | lata 70.-80. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 18,5 x 18 x 23 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | zarysowania i przetarcia, drobne pęcherzyki powietrza |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Dzbanek w intensywnym zielonym kolorze i kulistym kształcie. Zaprojektowany przez Krystynę Schwarzer-Litwornię (ur. 1952) w Hucie Szkła Artystycznego "Barbara". Prosta, a jednocześnie charakterystyczna sylwetka podkreśla nowoczesny charakter projektu, łącząc estetykę z funkcjonalnością. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1494.0 g |
| Producent | Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju |
Krystyna Schwarzer-Litwornia
Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju, szkło sodowe, barwione w masie, 18,50 x 18 x 23 cm
Dzbanek
| Autor | Krystyna Schwarzer-Litwornia |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1952 r.) |
| Tytuł | Dzbanek |
| Okres wyprodukowania | lata 70.-80. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 18,5 x 18 x 23 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | zarysowania i przetarcia, drobne pęcherzyki powietrza |
| Styl | design |
| Opis szczegółowy | Dzbanek w intensywnym zielonym kolorze i kulistym kształcie. Zaprojektowany przez Krystynę Schwarzer-Litwornię (ur. 1952) w Hucie Szkła Artystycznego "Barbara". Prosta, a jednocześnie charakterystyczna sylwetka podkreśla nowoczesny charakter projektu, łącząc estetykę z funkcjonalnością. |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1494.0 g |
| Producent | Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju |