Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Wszewłod Sarnecki
Dzban
Krośnieńskie Huty Szkła "Krosno", szkło sodowe, 25 x 11,50 x 17 cm
| Autor | Wszewłod Sarnecki |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1936) |
| Tytuł | Dzban |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 25 x 11,5 x 17 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | przetarcia i zarysowania |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 863.0 g |
| Producent | Krośnieńskie Huty Szkła "Krosno" |
Wszewłod Sarnecki
Krośnieńskie Huty Szkła "Krosno", szkło sodowe, 25 x 11,50 x 17 cm
Dzban
| Autor | Wszewłod Sarnecki |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1936) |
| Tytuł | Dzban |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 25 x 11,5 x 17 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | przetarcia i zarysowania |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 863.0 g |
| Producent | Krośnieńskie Huty Szkła "Krosno" |