Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Dzban
szkło sodowe, barwione w masie, 38 x 11,50 x 20 cm
| Tytuł | Dzban |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 38 x 11,5 x 20 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | liczne zarysowania, osad wewnątrz, pojedyncze wady w masie |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1643.0 g |
szkło sodowe, barwione w masie, 38 x 11,50 x 20 cm
Dzban
| Tytuł | Dzban |
|---|---|
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 38 x 11,5 x 20 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | liczne zarysowania, osad wewnątrz, pojedyncze wady w masie |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Waga netto | waga: 1643.0 g |