Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Krystyna Schwarzer-Litwornia
Dzban
Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju, szkło sodowe, barwione w masie, 18 x 19 x 22,50 cm
| Autor | Krystyna Schwarzer-Litwornia |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1952 r.) |
| Tytuł | Dzban |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 18 x 19 x 22,5 cm, śr.:9,7 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | liczne zarysowania |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1485.0 g |
| Producent | Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju |
Krystyna Schwarzer-Litwornia
Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju, szkło sodowe, barwione w masie, 18 x 19 x 22,50 cm
Dzban
| Autor | Krystyna Schwarzer-Litwornia |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1952 r.) |
| Tytuł | Dzban |
| Okres wyprodukowania | lata 70. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 18 x 19 x 22,5 cm, śr.:9,7 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | liczne zarysowania |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1485.0 g |
| Producent | Huta Szkła Artystycznego "Barbara" w Polanicy-Zdroju |