Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Antoni Starczewski
"I / M F 1"
linoryt/papier, 46 x 43 cm
| Autor | Antoni Starczewski |
|---|---|
| Daty życia autora | (1924 Łódź - 2000 Łódź) |
| Tytuł | "I / M F 1" |
| Czas powstania | 1971 |
| Technika | linoryt |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | grafika warsztatowa |
| Wymiary | 46 x 43 cm |
| Typ obiektu | grafika |
| Stan zachowania | praca oprawiona |
| Styl | abstrakcja |
| Sygnatura | sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'I / M F 1 3/50 Antoni Starczewski 1971' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Antoni Starczewski
linoryt/papier, 46 x 43 cm
"I / M F 1"
| Autor | Antoni Starczewski |
|---|---|
| Daty życia autora | (1924 Łódź - 2000 Łódź) |
| Tytuł | "I / M F 1" |
| Czas powstania | 1971 |
| Technika | linoryt |
| Materiał | papier |
| Rodzaj | grafika warsztatowa |
| Wymiary | 46 x 43 cm |
| Typ obiektu | grafika |
| Stan zachowania | praca oprawiona |
| Styl | abstrakcja |
| Sygnatura | sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: 'I / M F 1 3/50 Antoni Starczewski 1971' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |