Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Zbigniew Horbowy
Amfora
Huta Szkła Gospodarczego "Sudety" w Szczytnej Śląskiej, szkło sodowe, barwione w masie, 50 x 12 x 13 cm
| Autor | Zbigniew Horbowy |
|---|---|
| Daty życia autora | (1935 Łanczyn - 2019 Polanica-Zdrój) |
| Tytuł | Amfora |
| Okres wyprodukowania | lata 70.-80. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 50 x 12 x 13 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | przetarcia przy podstawie, rysa na śladzie po piszczeli, osad wewnątrz |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1495.0 g |
| Producent | Huta Szkła Gospodarczego "Sudety" w Szczytnej Śląskiej |
Zbigniew Horbowy
Huta Szkła Gospodarczego "Sudety" w Szczytnej Śląskiej, szkło sodowe, barwione w masie, 50 x 12 x 13 cm
Amfora
| Autor | Zbigniew Horbowy |
|---|---|
| Daty życia autora | (1935 Łanczyn - 2019 Polanica-Zdrój) |
| Tytuł | Amfora |
| Okres wyprodukowania | lata 70.-80. XX w. |
| Materiał | szkło sodowe, barwione w masie |
| Rodzaj | szkło |
| Wymiary | 50 x 12 x 13 cm |
| Typ obiektu | sztuka użytkowa |
| Stan zachowania | przetarcia przy podstawie, rysa na śladzie po piszczeli, osad wewnątrz |
| Styl | design |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
| Kraj | Polska |
| Waga netto | waga: 1495.0 g |
| Producent | Huta Szkła Gospodarczego "Sudety" w Szczytnej Śląskiej |