Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje dotyczące oferty Desa Home - zapisz się do naszego newslettera.
Newsletter
Agnieszka Rowińska
"2020/x+1"
olej, tempera/płótno, 100 x 80 cm
| Autor | Agnieszka Rowińska |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1991, Warszawa) |
| Tytuł | "2020/x+1" |
| Czas powstania | 2020 |
| Technika | olej, tempera |
| Materiał | płótno |
| Rodzaj | malarstwo sztalugowe |
| Wymiary | 100 x 80 cm |
| Typ obiektu | malarstwo i rysunek |
| Styl | młoda sztuka |
| Sygnatura | sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. ROWIŃSKA '20' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |
Agnieszka Rowińska
olej, tempera/płótno, 100 x 80 cm
"2020/x+1"
| Autor | Agnieszka Rowińska |
|---|---|
| Daty życia autora | (ur. 1991, Warszawa) |
| Tytuł | "2020/x+1" |
| Czas powstania | 2020 |
| Technika | olej, tempera |
| Materiał | płótno |
| Rodzaj | malarstwo sztalugowe |
| Wymiary | 100 x 80 cm |
| Typ obiektu | malarstwo i rysunek |
| Styl | młoda sztuka |
| Sygnatura | sygnowany i datowany na odwrociu: 'A. ROWIŃSKA '20' |
| Wymaga zezwolenia na wywóz za granicę Polski | Nie |